Panorama Ayrıcalıkları
Previous
Sonraki
  • 4 Blok 216 daireden oluşan samsun panorama evleri % 82'si yeşil alandan oluşmaktadır. Ailenizle neziz ve ferahlı bi yaşam dileriz.

  • Samsun panorama evlerinde birçok ünlü markanın bulunduğu her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve güzel vakit gecirebileceğiniz alış veriş merkezi bulunmaktadır.

  • Fitnes Salonu, Kuaför, Market, Sağlık Kabini, Çamaşırhane, Oyun Salonları ve 24 saat güvenliğiyle siz değerli ailelerimize en güzel imkanları sunmaktayız.

  • Çift Asansör, Her Blokta Sığınak, Kamelyalar, Çocuk Oyun parkı, Açık otopark, Yürüyüş parkuru, Çevre aydınlatması Asansör ve Çevre aydınlatması için jenaratör Bina Korkulukları ve merdivenler Demir korkuluk üstüne modernleşmiş Ahşap Küpeşteli dekorasyonlar, Mermer veya Granit merdivenler gibi birçok özellikdeki siteniz hem güvenlik açısından hemde rahatlık açısından 5 yıldızlı yaşam merkezi olmuştur.

  • TSE Belgeli ÇElik Kapı , Banyolarda 4'lü Takım, Amerikan panel Kapı, 1. Sınıf Islak Seramik, PVC Doğrama ve Isı Cam, Özel Ses ve Isı Yalıtımı, Merkezi Isıtma Sistemleri, Her Daireye Özel Telefon Hattı, 1.sınıf MDF Mutfak Dolabları ve Tezgahı, 1. Sınıf Koridor, Banyo ve mutfak sermaikleri, Alüminyum ve Demir Doğrama Balkon Korkulukları Saten Alçı üzerine plastik duvar boyaları, Kartonpiyer, Isı Yalıtımlı Ondulin Kaplama Çatı.

Örnek Daire Duyurular Site Özellikleri